FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

PROPOZYCJA Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
kttr

Dołączył: 27 Lip 2005

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 19:48, 10 Wrz 2005 Powrót do góry

Jak wiadomo strona naszej 'ukochanej' szkoły pozostawia wiele do zyczenia, nauczyciele nie myślą o zbudowaniu jej odnowa (to byłoby najrozsądniejsze wyjście) tylko szukają 'osłów' którzy będą chcieli ją aktualizować (jak widać takich jeleni w zeszłym roku nie było za wiele bo aktualizacje odbywały się raz na ruski czas i do tego nie było nawet połowy z tego co się w tym czasie w szkole wydarzyło). Dlatego moja propozycja jest następująca:
proponuję aby każda klasa (w szczególności klasy o profilu zarządanie informacją) założyły własne strony internetowe na których będą umieszczać wszelkie 'ważne' i mniej ważne informacje, galerie zdjęć i tym podobne:)
Aby było wiadomo że klasa posiada swoją stronę 'ładnie poprosimy' kratę o to aby w opisie naszego forum podała adres strony:)
Co myślicie o moim pomyśle i czy jesteście chętni do zrealizowania go????
Moja klasa zaczęła już prace nad stroną internetowa klasy teraz kolej na Was!!!

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie GMT + 6 Godzin